Menu

NELER YAPARIZ

GENEL UYGULAMALAR

GENEL UYGULAMALAR

İstanbul'da Dijital Baskı Merkezi olarak birçok indoor ve outdoor reklam alanlarında hizmet vermekteyiz.Bunların başında ise; CLP olak biline Raket, Billboard, megalight, Vinil Germe,mesh, Folyo Baskı, Canvas Baskı gibi uygulamalar geliyor.

Daha Fazla Oku
İÇ MEKAN

İÇ MEKAN

İç Mekan baskıları, genellikle aşırı sıcak ve yağmur gibi normal hava koşullarının dışındaki kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerler için kullanılacak görsellerde iç mekan dijital baskıları tercih edilir.

Daha Fazla Oku
DIŞ MEKAN

DIŞ MEKAN

Yaygın olarak kullanılan ve en iyi bilinen reklam türlerinden biri olan açık hava reklamları dahil olmak üzere sıcak ve soğuk gibi zorlu hava koşullarında kullanılan baskı türüdür. Zorlu hava koşullarına dayanıklı olup üretimi hızlıdır.

Daha Fazla Oku
DİSPLAY ÜRÜNLER

DİSPLAY ÜRÜNLER

Display İngilizce’de göstermek anlamına gelmektedir. Firmaların daha pratik bir şekilde reklamlarını daha dikkat çekici ve bulunduğu ortama uygun olarak göstermek amacıyla kullandıkları mekanizmalı veya mekanizmasız sistemlerden oluşur.

Daha Fazla Oku
ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

Araç yüzeyine uygulanan reklam çalışmasına Araç Kaplama ya da Araç Giydirme adı verilmektedir. Park Reklam olarak Araç Giydirme konusunda yıllara dayanan tecrübe ve birikimimiz ile müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza hizmetler sunmaktayız.

Daha Fazla Oku
KONGRE & ZİRVE

KONGRE & ZİRVE

Park Reklam olarak son yıllarda Konge ve Zirvelerin yanı sıra Sahne uygulamalarında da çok önemli noktalara geldik. İstanbul'da başlayan profesyonel iş anlayışımızı şu an Türkiye'nin birçok şehrinde önemli markalara ulaştırıyoruz.

Daha Fazla Oku
FUAR & STAND

FUAR & STAND

Türkiye'nin önemli markalarına birçok fuarda hizmetisağlayan şirketimiz, fuar stantları sektöründe de varlığını iyiden iyiye hissettirmektedir. Ahşap Fuar ve Standı ve Modüler fuar standı üretiminde çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Daha Fazla Oku
ÖZEL ÜRETİMLER

ÖZEL ÜRETİMLER

Park Baskı ve pazarlama Çözümleri olarak fuarlarda ve etkinliklerde markaya özel 3 boyutlu çözümler de üretiyoruz. Strafor logoların üretiminin de dışına çıkarak 3 boyutlu ürün üretimlerimiz oldukça dikkat çekiyor.

Daha Fazla Oku